Imago Images connector (9.1.0-rc2) - en to gu translation catalogue (5 entries)

en: Value
gu: મુલ્ય

en: Search
gu: શોધ

en: Width
gu: પહોળાઈ

en: Height
gu: ઊંચાઈ

en: Skip to main content
gu: મુખ્ય વિષયવસ્તુ પર જાઓ
