Imago Images connector (9.1.0-rc2) - en to ru translation catalogue (22 entries)

en: Value
ru: Значение

en: Search
ru: Поиск

en: Width
ru: Ширина

en: Height
ru: Высота

en: Thumbnail
ru: Миниатюра

en: Created date
ru: Дата создания

en: Source
ru: Источник

en: Caption
ru: Подпись

en: The name used to indicate anonymous users.
ru: Имя, используемое для обозначения <em>анонимных пользователей</em>.

en: Skip to main content
ru: Перейти к основному содержанию

en: - Select -
ru: - Выберите -

en: Default style
ru: Стиль по умолчанию

en: Submit button text
ru: Текст кнопки отправки

en: Placeholder
ru: Заполнитель

en: Image field
ru: Поле изображения

en: API settings
ru: Параметры API

en: Wrapper class
ru: Класс обёртки

en: List class
ru: Класс списка

en: Editorial
ru: В редактировании

en: Yes (Forced)
ru: Да (Принудительно)

en: Source database
ru: Исходная база данных

en: Hint text that appears inside the field when empty.
ru: Текст подсказки, который появляется внутри поля, когда пусто.
