Imago Images connector (9.1.0-rc3) - en to hr translation catalogue (13 entries)

en: Value
hr: Vrijednost

en: Search
hr: Pretraga

en: Reset
hr: Poništi

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Desc
hr: Silazno

en: Sort by
hr: Rasporedi po

en: Created date
hr: Nadnevak stvaranja

en: Source
hr: Izvor

en: The name used to indicate anonymous users.
hr: Ime korišteno za označavanje anonimnih korisnika.

en: Skip to main content
hr: Skoči na glavni sadržaj

en: - Select -
hr: - Odaberi -

en: Asc
hr: Uzlazno
