Imago Images connector (9.1.0-rc3) - en to nl translation catalogue (29 entries)

en: Value
nl: Waarde

en: Search
nl: Zoeken

en: Reset
nl: Opnieuw instellen

en: Width
nl: Breedte

en: Height
nl: Hoogte

en: Thumbnail
nl: Miniatuur

en: Desc
nl: Aflopend

en: Sort by
nl: Sorteren op

en: Created date
nl: Aanmaakdatum

en: Source
nl: Bron

en: Caption
nl: Onderschrift

en: The name used to indicate anonymous users.
nl: De naam die gebruikt wordt om een anonieme (niet ingelogde) gebruiker aan te duiden.

en: Skip to main content
nl: Overslaan en naar de inhoud gaan

en: - Select -
nl: - Selecteren -

en: Default style
nl: Standaardstijl

en: Submit button text
nl: Tekst voor verzendknop

en: Placeholder
nl: Plaatshouder

en: Image field
nl: Afbeeldingsveld

en: API settings
nl: API-instellingen

en: Asc
nl: Oplopend

en: Wrapper class
nl: Wrapper-klasse

en: List class
nl: Lijstklasse

en: Editorial
nl: Redactioneel

en: Source database
nl: Brondatabase

en: - Select a view -
nl: - Selecteer een overzicht -

en: Automatically submit selection
nl: Selectie automatisch indienen

en: Image width.
nl: Breedte van de afbeelding.

en: Image height.
nl: Hoogte van de afbeelding.

en: Hint text that appears inside the field when empty.
nl: Suggestie die in het veld staat als het leeg is.
