Imago Images connector (9.1.0-rc3) - en to ur translation catalogue (5 entries)

en: Value
ur: قیمت

en: Search
ur: تلاش

en: Reset
ur: دوبارہ ترتیب دیں

en: Sort by
ur: کی طرف سے  کی گئی مرتب سازی

en: Placeholder
ur: پلیس ہولڈر
