Imago Images connector (9.1.0-rc3) - en to eo translation catalogue (8 entries)

en: Value
eo: Valoro

en: Search
eo: Serĉu

en: Reset
eo: Restarigu

en: Desc
eo: malkreske

en: Sort by
eo: Ordigu laŭ

en: The name used to indicate anonymous users.
eo: Nomo uzata por indiki la anonimajn uzantojn.

en: Placeholder
eo: Lokokupilo

en: Asc
eo: kreske
