Imago Images connector (9.1.0-rc3) - en to ku translation catalogue (9 entries)

en: Value
ku: نرخ

en: Search
ku: گەڕان

en: Reset
ku: گەڕاندنەوە بۆ باری سەرەتایی

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Source
ku: سەرچاوە

en: The name used to indicate anonymous users.
ku: ئەو ناوەی کە بەکاردێت بۆ میوان و بەکارهێنەرە نەناسراوەکان

en: Skip to main content
ku: بازبدە بۆ ناوەڕۆکی سەرەکی

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
