IMCE (3.0.12) - en to lt translation catalogue (46 entries)

en: Delete
lt: Pašalinti

en: Description
lt: Aprašymas

en: Yes
lt: Taip

en: No
lt: Ne

en: File
lt: Failas

en: Date
lt: Data

en: Size
lt: Dydis

en: None
lt: Joks

en: Name
lt: Pavadinimas

en: Help
lt: Pagalba

en: Path
lt: Kelias

en: Refresh
lt: Atnaujinti

en: Advanced settings
lt: Papildomi nustatymai

en: Upload
lt: Įkelti

en: Create
lt: Kurti

en: Width
lt: Plotis

en: Height
lt: Aukštis

en: Configuration
lt: Konfigūravimas

en: Role
lt: Rolė

en: Folder
lt: Katalogas

en: Common settings
lt: Bendri nustatymai

en: The changes have been saved.
lt: Pakeitimai išsaugoti.

en: Add file
lt: Pridėti failą

en: Permissions
lt: Leidimai

en: Duplicate
lt: Kopijuoti

en: Allowed file extensions
lt: Leidžiami failų plėtiniai

en: Create a copy
lt: Sukurti kopiją

en: Select
lt: Pasirinkti

en: Resize
lt: Keisti matmenis

en: Please select a file.
lt: Prašome pasirinkti failą.

en: pixels
lt: pikseliai

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lt: Leidžiami tik failai su šiais plėtiniais: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
lt: Palikti egzistuojantį failą, prevadinant naują

en: Keep the existing file rejecting the new one
lt: Palikti egzistuojatį failą nepriimant naujo

en: Replace the existing file with the new one
lt: Pakeisti egzistuojantį failą nauju

en: Role-profile assignments
lt: Rolės priskyrimai

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
lt: Ar tikrai norite pašalinti profilį %name?

en: 1 byte | @count bytes
lt[0]: @count baitas
lt[1]: @count baitai
lt[2]: @count baitų

en: An AJAX HTTP error occurred.
lt: AJAX HTTP klaida.

en: HTTP Result Code: !status
lt: HTTP rezultato kodas: !status

en: Path: !uri
lt: Kelias: !uri

en: StatusText: !statusText
lt: BūsenosTekstas: !statusText

en: ResponseText: !responseText
lt: AtsakymoTekstas: !responseText

en: Delete configuration profile
lt: Pašalinti konfigūravimo profilį

en: %filename is in use by another application.
lt: %filename naudoją kita aplikacija.

en: Display file browser tab in user profile pages.
lt: Rodyti failų naršyklės kortelę nario profilio puslapiuose.
