IMCE (3.0.7) - en to bg translation catalogue (28 entries)

en: Delete
bg: Изтриване

en: Description
bg: Описание

en: Yes
bg: Да

en: No
bg: Не

en: File
bg: Файл

en: Date
bg: Дата

en: Size
bg: Размер

en: None
bg: Не

en: root
bg: корен

en: Name
bg: Име

en: Help
bg: Справка

en: Path
bg: Път

en: Refresh
bg: Обновяване

en: Advanced settings
bg: Разширени настройки

en: Upload
bg: Трансфер

en: Create
bg: Създаване

en: Media
bg: Медия

en: Configuration
bg: Конфигурация на сайта

en: Role
bg: Роля

en: The changes have been saved.
bg: Промените бяха записани.

en: Permissions
bg: Права

en: Select
bg: Избери

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
bg: Само файлове със следните разширения са позволени: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
bg[0]: 1 байт
bg[1]: @count байта

en: An AJAX HTTP error occurred.
bg: Възникна AJAX HTTP грешка

en: HTTP Result Code: !status
bg: Получен е HTTP код :!status

en: Path: !uri
bg: Път: !uri

en: StatusText: !statusText
bg: Статус текст: !statusText
