IMCE (3.1.1) - en to af translation catalogue (19 entries)

en: Delete
af: Vee uit

en: Description
af: Beskrywing

en: Yes
af: Ja

en: No
af: Nee

en: File
af: Lêer

en: Date
af: Datum

en: Size
af: Grootte

en: None
af: Geen

en: root
af: basis

en: Name
af: Naam

en: Help
af: Hulp

en: Path
af: Pad

en: Upload
af: Oplaai

en: Create
af: Skep

en: Configuration
af: Konfigurasie

en: Role
af: Rol

en: The changes have been saved.
af: Die veranderinge is gestoor.

en: Permissions
af: Regte

en: 1 byte | @count bytes
af[0]: 1 greep
af[1]: @count grepe
