IMCE (8.x-1.0-beta1) - en to lv translation catalogue (44 entries)

en: Delete
lv: Dzēst

en: Description
lv: Apraksts

en: Yes
lv: Jā

en: No
lv: Nē

en: File
lv: Fails

en: Date
lv: Datums

en: Size
lv: Izmērs

en: None
lv: Nav

en: root
lv: sakne

en: Name
lv: Nosaukums

en: Path
lv: Ceļš

en: Refresh
lv: Atsvaidzināt

en: Upload
lv: Augšupielādēt

en: Create
lv: Izveidot

en: New folder
lv: Jauna mape

en: Width
lv: Platums

en: Height
lv: Augstums

en: Media
lv: Multivide

en: Folder name
lv: Mapes nosaukums

en: Configuration
lv: Konfigurācija

en: Role
lv: Loma

en: Folders
lv: Mapes

en: Folder
lv: Mape

en: Common settings
lv: Vispārējie uzstādījumi

en: The changes have been saved.
lv: Izmaiņas saglabātas.

en: Add file
lv: Pievienot failu

en: Permissions
lv: Atļaujas

en: Duplicate
lv: Dublicēt

en: Allowed file extensions
lv: Atļautie datņu paplašinājumi

en: Select
lv: Izvēlēties

en: Resize
lv: Mainīt izmēru

en: pixels
lv: pikseļi

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
lv: Pieļaujami tikai faili ar šādiem paplašinājumiem: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
lv: Paturēt esošo datni, pārsaukt jauno

en: Keep the existing file rejecting the new one
lv: Paturēt esošo datni, atmest jauno

en: Replace the existing file with the new one
lv: Aizstāt esošo datni ar jauno

en: Role-profile assignments
lv: Lomu-profilu piesaiste

en: 1 byte | @count bytes
lv[0]: @count baits
lv[1]: @count baiti
lv[2]: @count baiti

en: Maximum file size
lv: Maksimālais faila lielums

en: An AJAX HTTP error occurred.
lv: AJAX HTTP kļūda

en: HTTP Result Code: !status
lv: HTTP iznākuma kods: !status

en: Path: !uri
lv: Ceļš: !uri

en: Separate extensions with a space or comma and do not include the leading dot.
lv: Atdaliet paplašinājumus ar tukšuma simbolu vai komatu, neiekļaujot punktu.

en: Duplicate of @label
lv: @label dublikāts
