IMCE (8.x-1.0-rc1) - en to mr translation catalogue (17 entries)

en: Delete
mr: मिटवा

en: Description
mr: अधिक माहिती

en: Yes
mr: हो

en: No
mr: नाही.

en: File
mr: फाईल

en: Date
mr: दिनांक

en: Size
mr: आकार

en: None
mr: काहीच नाही

en: root
mr: मुळ

en: Name
mr: नाव

en: Path
mr: रस्ता

en: ID
mr: आय डी

en: Upload
mr: अपलोड

en: Width
mr: लांबी

en: Height
mr: उंची

en: Configuration
mr: संरूपण

en: 1 byte | @count bytes
mr[0]: 1 byte
mr[1]: @count बाइट्स
