IMCE (8.x-1.2) - en to az translation catalogue (32 entries)

en: Delete
az: Sil

en: Description
az: İzahat

en: Yes
az: Bəli

en: No
az: Xeyir

en: File
az: Fayl

en: Date
az: Tarix

en: Size
az: Ölçü

en: None
az: Yoxdur

en: root
az: əsas

en: Name
az: Ad

en: Path
az: Yol

en: Refresh
az: Yenilə

en: ID
az: İD

en: Upload
az: Yükləmə

en: Create
az: Yaradıldı

en: Width
az: Eni

en: Height
az: Hündürlüyü

en: Configuration
az: Konfiqurasiya

en: Role
az: Rollar

en: The changes have been saved.
az: Dəyişikliklər yadda saxlanıldı.

en: Permissions
az: İcazələr

en: Duplicate
az: Dublikat

en: Allowed file extensions
az: İcazə verilən fayl uzantıları

en: Select
az: Seçin

en: Resize
az: Ölçü dəyişdirin

en: pixels
az: piksellər

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
az: Yalnız aşağıdakı uzantıları olan fayllara icazə verilir: %files-allowed.

en: Maximum file size
az: Maksimum fayl ölçüsü

en: An AJAX HTTP error occurred.
az: AJAX HTTP xətası baş verdi.

en: HTTP Result Code: !status
az: HTTP Nəticə Kodu: !status

en: StatusText: !statusText
az: Status Mətni: !statusText

en: ResponseText: !responseText
az: Cavab mətni: !responseText
