IMCE (8.x-1.2) - en to ug translation catalogue (19 entries)

en: Delete
ug: ئۆچۈرۈش

en: Description
ug: بايانى

en: File
ug: ھۆججەت

en: Size
ug: چوڭ- كىچىكلىكى

en: None
ug: يوق

en: Name
ug: ئىسىم

en: Path
ug: نۆۋەتتىكى ئورۇن

en: Refresh
ug: يېڭىلاش

en: Upload
ug: يۈكلەش

en: Create
ug: قۇرۇش

en: Width
ug: كەڭلىكى

en: Height
ug: ئېگىزلىكى

en: Media
ug: مېدىيا

en: Configuration
ug: لايىھە

en: Role
ug: ئەزا گورۇپپىسى

en: The changes have been saved.
ug: ئۆزگەرتىشلەر ساقلاندى.....

en: Permissions
ug: ھوقۇق تەڭشەش

en: An AJAX HTTP error occurred.
ug: خاتالىقى كۆرۈلدىAJAX HTTP

en: HTTP Result Code: !status
ug: HTTP !status قايتقان كودى:
