IMCE (8.x-1.3) - en to am translation catalogue (12 entries)

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Description
am: ማብራሪያ

en: Yes
am: እሺ

en: No
am: እምቢ

en: Date
am: ቀን

en: Name
am: ስም

en: Path
am: ዱካ

en: ID
am: አይዲ

en: Permissions
am: ፈቃዶች

en: 1 byte | @count bytes
am[0]: 1 ባይት
am[1]: @count ባይቶች

en: @size KB
am: @size ኬቢ

en: @size MB
am: @size ኤምቢ
