IMCE (8.x-1.4) - en to sr translation catalogue (14 entries)

en: Delete
sr: Избриши

en: Description
sr: Опис

en: Date
sr: Датум

en: Size
sr: Величина

en: Name
sr: Име

en: Path
sr: Путања

en: ID
sr: ИД

en: Role
sr: Улога

en: The changes have been saved.
sr: Измене су сачуване.

en: MB
sr: МБ

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
sr: Дозвољени су само фајлови са следећим наставцима: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
sr[0]: @count бајт
sr[1]: @count бајта
sr[2]: @count бајтова

en: @size KB
sr: @size килобајта

en: @size MB
sr: @size МБ
