IMCE (8.x-1.6) - en to hr translation catalogue (31 entries)

en: Delete
hr: Ukloni

en: Description
hr: Opis

en: Yes
hr: Da

en: No
hr: Ne

en: File
hr: Datoteka

en: Date
hr: Datum

en: Size
hr: Veličina

en: None
hr: Nema

en: root
hr: korijen

en: Name
hr: Naziv

en: Path
hr: Putanja

en: Refresh
hr: Osvježi

en: Upload
hr: Otpremi

en: Create
hr: Stvori

en: Width
hr: Širina

en: Height
hr: Visina

en: Media
hr: Mediji

en: Configuration
hr: Postavke

en: Role
hr: Uloga

en: The changes have been saved.
hr: Promjene su spremljene.

en: Add file
hr: Dodaj datoteku

en: Permissions
hr: Dopuštenja

en: Allowed file extensions
hr: Dopušteni nastavci datoteka

en: Resize
hr: Promjeni veličinu

en: pixels
hr: piksela

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
hr: Samo datoteke sa sljedećim nastavcima su dopuštene: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
hr[0]: @count bajt
hr[1]: @count bajta
hr[2]: @count bajtova

en: An AJAX HTTP error occurred.
hr: Došlo je do AJAX HTTP greške.

en: HTTP Result Code: !status
hr: HTTP kôd: !status

en: Path: !uri
hr: Putanja: !uri

en: StatusText: !statusText
hr: StatusTekst: !statusText
