IMCE (8.x-1.6) - en to ps translation catalogue (20 entries)

en: Delete
ps: ړنګول

en: Description
ps: سپړنه

en: Yes
ps: هو

en: No
ps: نه

en: File
ps: دوتنه

en: Date
ps: نيټه

en: Size
ps: كچه

en: None
ps: هېڅ يو

en: Name
ps: نوم

en: Path
ps: يونلور

en: Refresh
ps: تاندول

en: ID
ps: پېژند

en: Upload
ps: پورته کول

en: Width
ps: پلنوالى

en: Height
ps: لوړوالی

en: Media
ps: رسنۍ

en: Configuration
ps: سازول

en: Role
ps: ونډه

en: Permissions
ps: اجازې

en: Select
ps: غوره
