IMCE (8.x-1.7) - en to cs translation catalogue (110 entries)

en: Delete
cs: Smazat

en: Description
cs: Popis

en: Yes
cs: Ano

en: No
cs: Ne

en: File
cs: Soubor

en: Date
cs: Datum

en: Size
cs: Velikost

en: None
cs: Žádné

en: root
cs: kořen

en: Name
cs: Jméno

en: Path
cs: Cesta

en: Refresh
cs: Obnovení

en: Upload
cs: Nahrát

en: Create
cs: Vytvořit

en: New folder
cs: Nová složka

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Media
cs: Média

en: Configuration
cs: Nastavení

en: Folder
cs: Složka

en: Common settings
cs: Obvyklá nastavení

en: The changes have been saved.
cs: Změny byly uloženy.

en: Add file
cs: Přidat soubor

en: File Manager
cs: Správce souborů

en: Permissions
cs: Oprávnění

en: Duplicate
cs: Duplikovat

en: Allowed file extensions
cs: Povolené přípony souboru

en: Delete files
cs: Smazat soubory

en: Select
cs: Vybrat

en: Resize
cs: Změnit velikost

en: Please select a file.
cs: Zvolte soubor.

en: pixels
cs: pixelů

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
cs: Povoleny jsou pouze soubory s následujícími příponami: %files-allowed.

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
cs: Opravdu smazat profil %name?

en: 1 byte | @count bytes
cs[0]: 1 bajt
cs[1]: @count bajty
cs[2]: @count bajtů

en: Maximum file size
cs: Maximální velikost souboru

en: An AJAX HTTP error occurred.
cs: Objevila se AJAX HTTP chyba.

en: HTTP Result Code: !status
cs: Výsledný kód HTTP je: !status

en: Path: !uri
cs: Cesta: !uri

en: StatusText: !statusText
cs: Text stavu: !statusText

en: ResponseText: !responseText
cs: Text odpovědi:  !responseText

en: Upload files
cs: Nahrát soubory

en: Delete configuration profile
cs: Smazat konfigurační profil

en: %filename is in use by another application.
cs: %filename je používán jinou aplikací.

en: Resize images
cs: Změnit velikost obrázků

en: File manager
cs: Správce souborů

en: Maximum image dimensions
cs: Maximální rozměry obrázku

en: Open File Browser
cs: Otevřít prohlížeč souborů

en: All permissions
cs: Všechna oprávnění

en: Disk quota
cs: Disková kvóta

en: Duplicate of @label
cs: Duplikovat @label

en: Member profile
cs: Profil člena

en: Invalid security token.
cs: Neplatný bezpečnostní token.

en: Imce File Manager
cs: Správce souborů IMCE

en: Provides a file manager supporting personal folders.
cs: Poskytuje správce souborů podporující osobní složky.

en: Add configuration profile
cs: Přidat konfigurační profil

en: Configure Imce File Manager.
cs: Konfigurace správce souborů IMCE.

en: Administer Imce File Manager
cs: Administrace správce souborů IMCE

en: Edit configuration profile
cs: Upravit konfigurační profil

en: Duplicate configuration profile
cs: Duplikovat konfigurační profil

en: Imce settings
cs: Nastavení IMCE

en: Enable absolute URLs
cs: Povolit absolutní adresy URL

en: Imce Profile
cs: Profil IMCE

en: Maximum image width
cs: Maximální šířka obrázku

en: Maximum image height
cs: Maximální výška obrázku

en: Upload replace method
cs: Metoda nahrazení při nahrávání

en: %path is a predefined path and can not be modified.
cs: %path je předdefinovaná cesta a nelze ji změnit.

en: %filename is not allowed.
cs: %filename není povolen.

en: %filename contains invalid characters. Use only alphanumeric characters for better portability.
cs: %filename obsahuje neplatné znaky. Pro lepší přenositelnost používejte pouze alfanumerické znaky.

en: Image dimensions must be smaller than %dimensions pixels.
cs: Rozměry obrázku musí být menší než %dimensions pixelů.

en: %name is not an image.
cs: %name není obrázek.

en: Delete !filename? | Delete the selected @count items?
cs[0]: Smazat !filename?
cs[1]: Smazat @count vybrané položky?
cs[2]: Smazat @count vybraných položek?

en: %filename already exists.
cs: %filename již existuje.

en: %filename is %filesize exceeding the maximum file size of %maxsize.
cs: %filename s velikostí %filesize přesahuje maximální velikost souboru %maxsize.

en: Invalid response received from the server.
cs: Neplatná odpověď od serveru.

en: Missing configuration %key.
cs: Chybějící konfigurace %key.

en: Missing root folder.
cs: Chybí kořenová složka.

en: No valid folder definitions found.
cs: Nebyla nalezena žádná platná definice složek.

en: Invalid active folder path: %path.
cs: Neplatná cesta aktivní složky: %path.

en: Invalid operation %op.
cs: Neplatná operace %op.

en: Allow users to select files from <a href=":url">Imce File Manager</a> for this field.
cs: Pro toto pole umožnit uživatelům vybrat soubory <a href=":url">správcem souborů IMCE</a>.

en: Imce enabled: @status
cs: IMCE povoleno: @status

en: Configuration Profiles
cs: Konfigurační profily

en: Profile %name has been deleted.
cs: Profil %name byl smazán.

en: Set to * to allow all extensions.
cs: Nastavením * povolíte všechny přípony.

en: Maximum allowed file size per upload.
cs: Maximální povolená velikost souboru pro nahrávání.

en: Your PHP settings limit the upload size to %size.
cs: Nastavení PHP omezuje velikost nahrávání na %size.

en: Maximum disk space that can be allocated by a user.
cs: Maximální místo na disku přidělené uživateli.

en: Images exceeding the limit will be scaled down.
cs: Obrázky přesahující limit budou zmenšeny.

en: Select the replace method for existing files during uploads.
cs: Vyberte metodu nahrazení existujících souborů během nahrávání.

en: You can use user tokens in folder paths, e.g. @tokens.
cs: V cestách ke složce můžete použít uživatelské tokeny, například @tokens.

en: Subfolders inherit parent permissions when subfolder browsing is enabled.
cs: Podsložky dědí nadřazené oprávnění, pokud je povoleno procházení podsložky.

en: Invalid folder path.
cs: Neplatná cesta ke složce.

en: You must define a folder.
cs: Je nutné definovat složku.

en: Profile %name has been added.
cs: Profil %name byl přidán.

en: Make the file manager return absolute file URLs to other applications.
cs: Správce souborů vrátí do jiných aplikací absolutní adresy URL souborů.

en: You have enabled anonymous access to the file manager. Please make sure this is not a misconfiguration.
cs: Povolili jste anonymní přístup k správci souborů. Ujistěte se, že to není chyba konfigurace.

en: Configure <a href=":url">Imce File Manager</a>.
cs: Konfigurace <a href=":url">Správce souborů IMCE</a>.

en: Insert images using Imce File Manager
cs: Vkládat obrázky pomocí správce souborů IMCE

en: Browse files
cs: Procházet soubory

en: Browse subfolders
cs: Procházet podsložky

en: Create subfolders
cs: Vytvořit podsložky

en: %filename contains invalid characters.
cs: %filename obsahuje neplatné znaky.

en: Admin profile
cs: Profil administrátora

en: Configuration for site administrators
cs: Konfigurace pro správce webu

en: Configuration for site members
cs: Konfigurace pro členy webu

en: Imce enabled
cs: IMCE povoleno

en: Insert file links using Imce File Manager
cs: Vložit odkazy na soubory pomocí správce souborů IMCE

en: Separate extensions with a space, and do not include the leading dot.
cs: Přípony oddělte mezerou a nesmí obsahovat úvodní tečku.

en: %folder contains files and can not be deleted.
cs: Složka %folder obsahuje soubory a nelze ji smazat.
