IMCE (8.x-2.4) - en to kn translation catalogue (33 entries)

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Description
kn: ವರ್ಣನೆ

en: Yes
kn: ಸರಿ

en: No
kn: ಇಲ್ಲ

en: File
kn: ಕಡತ

en: Date
kn: ದಿನಾಂಕ

en: Size
kn: ಗಾತ್ರ

en: None
kn: ಯಾವುದೂ ಇಲ್ಲ

en: root
kn: ಮೂಲ

en: Name
kn: ಹೆಸರು

en: Help
kn: ಸಹಾಯ

en: Path
kn: ಮಾರ್ಗ

en: Refresh
kn: ಪುನಶ್ಚೇತನಗೊಳಿಸು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Upload
kn: ಅಪ್ ಲೋಡ್ ಮಾಡಿ

en: Create
kn: ಸೃಜಿಸು

en: New folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: Width
kn: ಅಗಲ

en: Height
kn: ಎತ್ತರ

en: Media
kn: ಮಾಧ್ಯಮ

en: Configuration
kn: ಸಂರಚನೆ

en: Role
kn: ಪಾತ್ರ

en: Folders
kn: ಕಡತಕೋಶಗಳು

en: Folder
kn: ಹೊಸ ಕಡತಕೋಶ

en: File Manager
kn: ಕಡತ ವ್ಯವಸ್ಥಾಪಕ

en: Permissions
kn: ಅನುಮತಿಗಳು

en: Duplicate
kn: ನಕಲು

en: MB
kn: ಎಂಬಿ

en: Select
kn: ಆರಿಸಿ

en: About
kn: ಕುರಿತು

en: Please select a file.
kn: ದಯವಿಟ್ಟು ಒಂದು ಕಡತದ ಹೆಸರನ್ನು ನಮೂದಿಸು!

en: pixels
kn: ಪಿಕ್ಸೆಲ್‍ಗಳು

en: 1 byte | @count bytes
kn[0]: ೧ ಬೈಟ್
kn[1]: @count ಬೈಟ್ ಗಳು
