IMCE (8.x-2.5) - en to el translation catalogue (45 entries)

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Description
el: Περιγραφή

en: Yes
el: Ναι

en: No
el: Όχι

en: File
el: Αρχείο

en: Date
el: Ημερομηνία

en: Size
el: Μέγεθος

en: None
el: Κανένα

en: root
el: ρίζα

en: Name
el: Όνομα

en: Help
el: Βοήθεια

en: Path
el: Διαδρομή

en: Refresh
el: Ανανέωση

en: Advanced settings
el: Ρυθμίσεις για προχωρημένους

en: Upload
el: Αποστολή

en: Create
el: Δημιουργία

en: Width
el: Πλάτος

en: Height
el: Ύψος

en: Media
el: Μέσα

en: Configuration
el: Παραμετροποίηση

en: Role
el: Ρόλος

en: Folders
el: Φάκελοι

en: Folder
el: Φάκελος

en: Common settings
el: Κοινές ρυθμίσεις

en: The changes have been saved.
el: Οι αλλαγές αποθηκεύτηκαν.

en: Permissions
el: Άδειες

en: Duplicate
el: Αντίγραφο

en: Allowed file extensions
el: Επιτρεπόμενες επεκτάσεις αρχείων

en: Select
el: Επιλογή

en: Resize
el: Αλλαγή μεγέθους

en: About
el: Περί

en: Please select a file.
el: Παρακαλώ επιλέξτε ένα αρχείο.

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
el: Μόνο αρχεία με τις ακόλουθες επεκτάσεις επιτρέπονται: %files-allowed.

en: Keep the existing file renaming the new one
el: Να παραμένει το αρχείο που υπάρχει και να μετονομάζεται το νέο

en: Keep the existing file rejecting the new one
el: Να παραμένει το αρχείο που υπάρχει και να απορρίπτεται το νέο

en: Replace the existing file with the new one
el: Να αντικαθίσταται το αρχείο που υπάρχει με το νέο

en: Role-profile assignments
el: Αναθέσεις ρόλου-προφίλ

en: Are you sure you want to delete the profile %name?
el: Θέλετε σίγουρα να διαγράψετε το προφίλ %name;

en: Maximum file size
el: Μέγιστο μέγεθος αρχείου

en: An AJAX HTTP error occurred.
el: Παρουσιάστηκε AJAX HTTP σφάλμα.

en: HTTP Result Code: !status
el: Κωδικός αποτελέσματος HTTP: !status

en: Path: !uri
el: Διαδρομή: !uri

en: StatusText: !statusText
el: Κείμενο Κατάστασης: !statusText

en: ResponseText: !responseText
el: Κείμενο Απόκρισης: !responseText

en: Duplicate of @label
el: Διπλότυπο του @label
