IMCE (8.x-2.5) - en to ka translation catalogue (25 entries)

en: Delete
ka: წაშლა

en: Description
ka: აღწერა

en: Yes
ka: დიახ

en: No
ka: არა

en: File
ka: ფაილი

en: Date
ka: თარიღი

en: Size
ka: ზომა

en: None
ka: არცერთი

en: Name
ka: სახელი

en: Help
ka: დახმარება

en: Path
ka: გზა

en: Refresh
ka: განახლება

en: Advanced settings
ka: დამატებითი პარამეტრები

en: Upload
ka: ატვირთვა

en: Create
ka: შექმნა

en: Width
ka: სიგანე

en: Height
ka: სიმაღლე

en: Media
ka: მედია

en: Configuration
ka: კონფიგურაცია

en: Role
ka: როლი

en: Permissions
ka: უფლებები

en: Only files with the following extensions are allowed: %files-allowed.
ka: მხოლოდ შემდეგი გაფართოების ფაილებია დაშვებული: %files-allowed.

en: 1 byte | @count bytes
ka[0]: 1 ბაიტი
ka[1]: @count ბაიტი

en: @size KB
ka: @size კბ

en: @size MB
ka: @size მბ
