Imce Download Tracker (1.0.0) - en to az translation catalogue (5 entries)

en: File
az: Fayl

en: Filename
az: Fayl adı

en: Never
az: Heç vaxt

en: File ID
az: Fayl İD-si

en: Close
az: Bağlı
