Imce Download Tracker (1.0.0) - en to bo translation catalogue (5 entries)

en: File
bo: ཡིག་ཆ

en: Filename
bo: ཡིག་ཆའི་མིང

en: Never
bo: ནམ་ཡང་མི་བྱེད

en: File ID
bo: ཡིག་ཆའི་ཨང་རྟགས

en: Close
bo: ཁ་རྒྱག་པ།
