Imce Download Tracker (1.0.0) - en to cs translation catalogue (7 entries)

en: File
cs: Soubor

en: Filename
cs: Název souboru

en: Never
cs: Nikdy

en: File ID
cs: ID souboru

en: Downloads
cs: Stažení souborů

en: Close
cs: Zavřít

en: File URI
cs: URI adresa souboru
