Imce Download Tracker (1.0.0) - en to da translation catalogue (6 entries)

en: File
da: Fil

en: Filename
da: Filnavn

en: Never
da: Aldrig

en: File ID
da: Fil-ID

en: Close
da: Luk

en: File URI
da: Fil-URI
