Imce Download Tracker (1.0.0) - en to de translation catalogue (9 entries)

en: File
de: Datei

en: Download count
de: Anzahl der Downloads

en: Filename
de: Dateiname

en: Never
de: Nie

en: File ID
de: Datei-ID

en: Close
de: Schließen

en: Download Count
de: Anzahl der Downloads

en: File Management
de: Dateiverwaltung

en: File URI
de: Datei-URI
