Imce Download Tracker (1.0.0) - en to es translation catalogue (8 entries)

en: File
es: Archivo

en: Download count
es: Número de descargas

en: Filename
es: Nombre de archivo

en: Never
es: Nunca

en: File ID
es: ID del archivo

en: Downloads
es: Descargas

en: Close
es: Cerrar

en: File URI
es: URI del archivo
