Imce Download Tracker (1.0.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: File
eu: Fitxategi

en: Filename
eu: Fitxategi izena

en: Never
eu: Inoiz ez

en: File ID
eu: Fitxategiaren IDa

en: Close
eu: Itxi
