Imce Download Tracker (1.0.0) - en to fa translation catalogue (7 entries)

en: File
fa: فایل

en: Download count
fa: شمارش کردن دانلود

en: Filename
fa: نام فایل

en: Never
fa: هیچوقت

en: File ID
fa: شناسه فایل

en: Downloads
fa: دانلودها

en: Close
fa: بستن
