Imce Download Tracker (1.0.0) - en to fi translation catalogue (6 entries)

en: File
fi: Tiedosto

en: Filename
fi: Tiedoston nimi

en: Never
fi: Ei koskaan

en: File ID
fi: Tiedoston ID

en: Downloads
fi: Lataukset

en: Close
fi: Sulje
