Imce Download Tracker (1.0.0) - en to he translation catalogue (5 entries)

en: File
he: קובץ

en: Filename
he: שם קובץ

en: Never
he: אף פעם

en: File ID
he: מזהה קובץ

en: Close
he: סגירה
