Imce Download Tracker (1.0.0) - en to hu translation catalogue (8 entries)

en: File
hu: Fájl

en: Download count
hu: Letöltések száma

en: Filename
hu: Fájlnév

en: Never
hu: Soha

en: File ID
hu: Fájl azonosító

en: Downloads
hu: Letöltések

en: Close
hu: Bezár

en: File URI
hu: Fájl URI
