Imce Download Tracker (1.0.0) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Filename
it: Nome file

en: Never
it: Mai

en: File ID
it: ID file

en: Downloads
it: Download

en: Close
it: Chiudi

en: File URI
it: URI del file
