Imce Download Tracker (1.0.0) - en to ja translation catalogue (7 entries)

en: File
ja: ファイル

en: Filename
ja: ファイル名

en: Never
ja: なし

en: File ID
ja: ファイルID

en: Downloads
ja: ダウンロード

en: Close
ja: 閉じる

en: File URI
ja: ファイルのURI
