Imce Download Tracker (1.0.0) - en to km translation catalogue (5 entries)

en: File
km: ឯកសារ

en: Filename
km: ឈ្មោះ​ឯកសារ

en: Never
km: កុំ

en: File ID
km: លេខ​សម្គាល់​ឯកសារ

en: Close
km: បិទ
