Imce Download Tracker (1.0.0) - en to lv translation catalogue (6 entries)

en: File
lv: Fails

en: Filename
lv: Faila nosaukums

en: Never
lv: Nekad

en: File ID
lv: Faila ID

en: Downloads
lv: Lejupielādes

en: Close
lv: Aizvērt
