Imce Download Tracker (1.0.0) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: File
oc: Fichièr

en: Filename
oc: Nom del fichièr

en: Never
oc: Pas jamai

en: File ID
oc: Identificant (ID) de fichièr

en: Close
oc: Tampar
