Imce Download Tracker (1.0.0) - en to ro translation catalogue (6 entries)

en: File
ro: Fișier

en: Filename
ro: Nume fișier

en: Never
ro: Niciodată

en: File ID
ro: ID-ul fișierului

en: Close
ro: Închideți

en: File URI
ro: URI fișier
