Imce Download Tracker (1.0.0) - en to ru translation catalogue (11 entries)

en: File
ru: Файл

en: Download count
ru: Счётчик скачиваний

en: Filename
ru: Имя файла

en: Never
ru: Никогда

en: File ID
ru: ID файла

en: Downloads
ru: Загрузки

en: Close
ru: Закрыть

en: Last Download
ru: Последнее скачивание

en: Download Count
ru: Счётчик скачиваний

en: File Management
ru: Управление файлами

en: File URI
ru: URI файла
