Imce Download Tracker (1.0.0) - en to sk translation catalogue (7 entries)

en: File
sk: Súbor

en: Filename
sk: Názov súboru

en: Never
sk: Nikdy

en: File ID
sk: ID súboru

en: Downloads
sk: Prevzatia

en: Close
sk: Zatvoriť

en: Last Download
sk: Posledné prevzatie
