Imce Download Tracker (1.0.0) - en to sv translation catalogue (8 entries)

en: File
sv: Fil

en: Download count
sv: Antal nedladdningar

en: Filename
sv: Filnamn

en: Never
sv: Aldrig

en: File ID
sv: Filens ID

en: Downloads
sv: Nedladdningar

en: Close
sv: Stäng

en: Last Download
sv: Senast nedladdad
