Imce Download Tracker (1.0.0) - en to ta translation catalogue (5 entries)

en: File
ta: கோப்பு

en: Filename
ta: கோப்பு பெயர்

en: Never
ta: இல்லை

en: File ID
ta: கோப்பு குறி

en: Close
ta: மூடு
