Imce Download Tracker (1.0.0) - en to tr translation catalogue (7 entries)

en: File
tr: Dosya

en: Filename
tr: Dosya adı

en: Never
tr: Asla

en: File ID
tr: Dosya ID

en: Downloads
tr: İndirmeler

en: Close
tr: Kapat

en: File URI
tr: Dosya URI adresi
