Imce Download Tracker (1.0.0) - en to uk translation catalogue (10 entries)

en: File
uk: Файл

en: Download count
uk: Лічильник завантажень

en: Filename
uk: Назва файла

en: Never
uk: Ніколи

en: File ID
uk: ID файла

en: Downloads
uk: Завантаження

en: Close
uk: Закрити

en: Download Count
uk: Число завантажень

en: File Management
uk: Керування файлами

en: File URI
uk: URI файла
