Imce Download Tracker (1.0.0) - en to vi translation catalogue (6 entries)

en: File
vi: Tập tin

en: Filename
vi: Tên tập tin

en: Never
vi: Không bao giờ

en: File ID
vi: ID tập tin

en: Downloads
vi: Tải về

en: Close
vi: Đóng
