Imce Download Tracker (1.0.1) - en to ar translation catalogue (5 entries)

en: File
ar: ملف

en: Filename
ar: اسم الملف

en: Never
ar: أبدا

en: File ID
ar: معرف الملف

en: Close
ar: إغلاق
