Imce Download Tracker (1.0.1) - en to ast translation catalogue (5 entries)

en: File
ast: Ficheru

en: Filename
ast: Nome del ficheru

en: Never
ast: Nunca

en: File ID
ast: ID del ficheru

en: Close
ast: Zarrar
