Imce Download Tracker (1.0.1) - en to ca translation catalogue (7 entries)

en: File
ca: Fitxer

en: Download count
ca: Compte de descàrregues

en: Filename
ca: Nom de fitxer

en: Never
ca: Mai

en: File ID
ca: ID del fitxer

en: Downloads
ca: Descàrregues

en: Close
ca: Tanca
