Imce Download Tracker (1.0.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: File
el: Αρχείο

en: Filename
el: Όνομα αρχείου

en: Never
el: Ποτέ

en: File ID
el: ID αρχείου

en: Downloads
el: Λήψεις

en: Close
el: Κλείσιμο
